FALVAK KULTÚRÁJÁÉRT ALAPÍTVÁNY

Kultúra a béke követe
2020 évi Kultúra Lovagjai
24. GÁLA PROGRAMJA
Alapító lovagok és évközi elismerések
GÁLA DISZVENDÉGE 2020
ELISMERÉSEINK
Széchenyi2020
Támogatóink 2018.
Magyar Kultúra Napja Gála
XXIII. MKN fotói 2019.01.19.
Bemutatkozás, támogatók
államtitkári gratuláció
HONLAPJAINK
Az avatási ceremónia menete
1 % a gála támogatásáért
A Kultúra Lovagja elismerésről
Elismertek 1999-2015.
2016. év Kultúra Lovagjai
2017 évi Kultúra Lovagjai
2018. évi Kultúra Lovagjai
2019. év Kultúra Lovagjai
A gála díszvendégei
A gála programja
A gála bemutatása
JUBILEUMI GÁLA 2016
XXI. MKNG fotói 2017
XXII. MNKG fotói 2018
Örökség-serleg elismerésről
Örökség-serleg 2016
Örökség serleg 2017
Örökség serleg 2018
Örökség serleg 2019
Örökségünkért érem
Kultúra Lovagrendje
Kultúra Lovagrendje belépés
Lovagi emlékoszlopok avatása
BESZÁMOLÓK
EGY A NEMZET
KISBÍRÓ
Együttműködési szerződés
2017. háttérinformációk
JÓKAI-DÍJASOK
ARANYOSSZIGET
2016. ÉVI PÁLYÁZATAINK
2017. ÉVI PÁLYÁZATAINK
2017 gála beszámoló
Fotók az alapítvány életéből
Támogatóink 2017.
Támogatóink 2019.


PROGRAM 2020

XXIV. Magyar Kultúra Napja Gála programja

TERVEZET
A XXIV. Magyar Kultúra Napja Gála programja
Ideje: 2020. január 18.

10.55 A gála közvetlen előkészítése (Narrátor bemutatkozó, szervezési információk)

11.00 Lovagi virrasztás: díszvendég 1. programja az első vers sötétben indul Díszvendég 1. program (versösszeállítás)

11.10 Ünnepélyes bevonulás:
Boldogasszony Anyánk (Két férfikar együttesen énekel a közönséggel)
Szentkorona és a rendezőszervezetek zászlóinak fogadása, Himnusz

11.20 A gála megnyitása:
Rendezői köszöntő: Nick Ferenc mkl
Díszvendég köszöntő: Sutus Áron Vajdasági
Magyar Művelődési Szövetség elnöke
Védnöki köszöntők:
Erdélyi Lajos HM humánpolitikáért felelős államtitkár
dr. Fülöp Péter EMMI művészeti, közművelődési és
közgyűjteményi ügyekért felelős helyettes államtitkár

11.40 Díszvendég 2. program a két férfikar összevont dalcsokra Az utolsó dal előtt a narrátort bejelenti az Adományozó Testület bevonulását (A Rákóczi indulóval vonul be a testület)

11.50 Kultúra Lovagja címek átadása

12.25 Díszvendég 3. programja
Csermely zenekar óbecsei vonós banda

12.35 Örökség Serlegek átadása

12.40 Díszvendég 4. programja
Kupuszinai néptánc kísérő zenekarral

12.50 Csonka Ferenc és zenekara

13.00 Szalagtűzés a Kultúra Lovagrendje zászlajára
Köszönet a díszvendégnek
Nagykunság (Túrkeve) és A Görög Kultúráért
Alapítvány meghívása a XXV. Magyar Kultúra Napja
Gálára

13.10 Gála ünnepélyes zárása
Szerbia himnusza
Európa himnusz
Szózat







Honlapkészítés